Tip

Kloubní výživa

1 290 Kč
Vyprodáno

PRÉMIOVÁ KLOUBNÍ VÝŽIVA NA 3 MĚSÍCE.

VYROBENO V ČR.

 

Kategorie: Kloubní výživa
Hmotnost: 0.45 kg
? Glukosamin HCl: 1566 mg
? Methylsulfonylmethan: 1215 mg
? Hydrolyzovaný kolagen: 1020 mg
? Chondroitin sulfát: 585 mg
? Vitamin C: 18 mg

KDY UŽÍVAT:

- Při zvýšeném pohybu (chodíte pravidelně cvičit)

- chystáte se na závody

- čeká vás fyzicky náročné období (př. zima - lyžování, léto cyklistika)

- ve Vaší rodině se projevují kloubní onemocnění

- jako prevence do budoucna

 

PODROBNÉ SLOŽENÍ: 

GLUKOSAMIN

zpomaluje progresi gonartrózy


Osteoartróza (OA) je nejčastější příčina bolestí kloubů u starších osob a gonartróza je hlavním důvodem omezení fyzické aktivity nemocných. Ve věkové skupině do 50 let je gonartróza častější u mužů, po menopauze stoupá výrazně incidence u žen.

Více informací na: https://www.celostnimedicina.cz/glucosamin-a-klouby.htm#ixzz5LhQsLtgw

 

MSM

je doporučován při zánětlivých onemocněních kloubů jako osteoartróza či revmatoidní artritida pro své protizánětlivé působení jako doplněk celkové léčby. Ze stejných důvodů je také vhodný jako doplněk léčby alergií či bolestí svalů. Zkušenosti ukázaly, že je velmi vhodný u artróz. Podporuje metabolismus a funkčnost kloubní chrupavky.

Některé zdroje uvádějí, že MSM funguje jako antioxidant a brání tomu, aby volné peroxidové radikály poškozovaly chrupavkové, ale i kostní buňky a tkáně. V organismu se dobře vstřebává do všech tkání a z organismu je vylučován velmi pomalu, jeho biologický pooločas je 100 hodin.

Více informací na: https://www.celostnimedicina.cz/msm.htm#ixzz5LhOCA77J

 

CHONDROITIN

 

V doplňcích stravy se často vyskytuje současně s glukosaminem sultfátem, se kterým ji pojí i podobný princip působení. Jeho hlavní oblast použití je při bolestech a zánětu, která doprovází artrózu kloubů. Artróza, přesněji označovaná jako osteoartróza, je vlastně řada metabolických změn vedoucích ke zhoršení kvality chrupavky. Při této nemoci se kolagenní síť stává následkem patologické produkce jiných typů kolagenu méně odolnou a pevnou vůči působení proteolytických enzymů. Mezibuněčná hmota chrupavky je tvořena protepoglykanem agrakanem stlačeným v okolní síti kolagenových vláken. Při osteoartróze dojde k úbytku agrekanu, zvyšuje se obsah vody v ostatních proteoglykanech, chrupavka se stává měkčí a méně odolnou k tlaku a silám, které vznikají při pohybu kloubních ploch.

Více informací na: https://www.celostnimedicina.cz/chondroitin-sulfat.htm#ixzz5LhRTDIOz

 

KOLAGEN

 

Kolagenové choroby tj. choroby charakteristické patologickými či degradačními formami kolagenu postihují např. srdce, cévy, svaly a kůži. Samotný kolagen hraje důležitou roli i při stárnutí organismu. Tablety často obsahují hydrolyzát kolagenu, který vyživuje vazivové tkáně a klouby. Tento hydrolyzát kolagenu, resp. kolagenní peptidy urychlují omlazování a regeneraci pojivových tkání člověka, i jakéhokoliv živočicha. Kolagen je nejčastěji spojován s kůží, jeho nedostatek s vráskami. Lidská kůže věkem ztrácí kolagen - slábne, až o čtvrtinu. Oslabuje ji dále slunce nebo kouření. Kůže přichází o kolagen a elastin, které v mladé kůži vytvářejí jakousi kostru kůže.

Více informací na: https://www.celostnimedicina.cz/kolagen.htm#ixzz5LhUIIwEB

 

VITAMIN C

- imunitní podpora těla, během které dochází ke stimulaci tvorby bílých krvinek,

- účinný antioxidant, jenž vychytává volné radikály a zabraňuje poškození tkání,

- tvorba kolagenu, který je nedílnou součástí všech pojivových struktur, pokud je kolagenu méně, dochází k zvýšenému riziku aterosklerózy, kdy tělo začíná vyztužovat cévy cholesterolem, neb nemá jinou možnost,

- zajištění pružnosti cév, kostí, ale také zubů,

- předchází vzniku paradontózy, zamezuje krvácivosti dásní,

- výrazná regenerační podpora,

- nezbytný pro vstřebatelnost železa.

 


Více informací na: https://www.celostnimedicina.cz/vitamin-c-jeho-funkce-a-zdroje.htm#ixzz5LhUyBwKX

 

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 23.7.2018
Jsem velmi ráda za složení tohoto produktu, líbí se mi design a především forma užívání této doplňkové výživy. Je pro mne daleko snazší užívat kapsle, než třeba sypký prášek,který se buď polyká a nebo míchá ve vodě, kde se zcela nerozpustí. Takže za mě number 1 !! :-)
MP Avatar autora Mgr. Eva Petrů (Administrátor) 23.7.2018
Děkujeme za krásné hodnocení :-) Jsme rádi, že Vám forma užívání vyhovuje. Budeme moc rádi za Vaše doporučení.
5
PH Avatar autora | 1.3.2018
kloubní výživa je naprosto skvělá, jediný přípravek, který mi pomohl s bolestí kloubů, nejsem tak unavená, cítím se skvěle a to mam problémy se štítnou žlázou ,rozhodně bych přípravek doporučila.
MP Avatar autora Mgr. Eva Petrů (Administrátor) 23.7.2018
Dobrý den, moc děkujeme za komentář, jsme rádi, že kloubní výživa pomohla :-)