Provizní systém

 

VÍTEJTE V PROVIZNÍM SYSTÉMU

EVINESS

 

affiliate-provizni-system1

 

Co je provizní systém?

Affiliate program neboli provizní systém je jedním z nástrojů internetového marketingu. Máte internetový obchod a chcete ho nechat vydělávat více, zviditelnit se a získat nové zákazníky? Pak je provizní systém určen právě vám.

Jak to funguje?

Nejprve si pečlivě vyberete affiliate partnery, které jsou tématicky podobné těm vašim. Pokud například prodáváte počítačové příslušenství, může se jednat o e-shop s počítači. Pokud vlastníte obchod s módními doplňky, bude se vám hodit jako partnerská stránka obchod s módou v podobném stylu,  obuví nebo jiným druhem módních doplňků.

Vytvoříte si banner nebo odkaz na vaše stránky a poskytněte ho vašim affiliate partnerům, kteří ho umístí na své stránky. Všichni jejich zákazníci se tak mohou prokliknout k vám. Na oplátku umístíte na své stránky odkaz či banner vašeho provizního partnera.

Pokud zákazník, který přišel na vaše stránky ze stránek provizního partnera, učiní objednávku, váš provizní partner získá z této objednávky procentuální provizi, jejíž výši si zvolíte a naopak, pokud vy přivedete zákazníka affiliate partnerovi (který učiní objednávku), dostanete provizi.

 

Chcete se stát součástí provizního systému EVINESS?

Zaregistrujte se na našich stránkách.

Přihlášení do provizního programu

Nemůžete vyplnit toto pole

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení